Fıstık Baklavaları
27 Ayar Gaziantep Baklavacısı

Hakkımızda

KURUMSAL 

Fıstık Mıstık Baklavaları,  2003 yılında İzmir'de kuruldu.

Kuruluşundan bu güne, baklava diyarı Gaziantep’e uygun, birinci kalite ürünler üretmek için harcanılan enerji ve sabrın karşılığı nihayet meyvelerini verdi ve siz değerli misafirlerimizin beğenisini kazandı.

Baklavanın memleketi Gaziantep’e yakışan, en iyi kalitede en lezzetli şerbetli tatlı üretim anlayışıya Fıstık Baklava, Manisa ve İzmir’de 13 şube ve en iyi baklava ustalarının bir araya geldiği üretim tesisi olan bir marka haline geldi. 

2003 yılındaki kuruluş heyecanı ve özenini 17 yıllık başarı dolu tecrübeyle bir araya getiren Fıstık Baklava, misafirlerinin güvenini sürdürebilmek için özveriyle hizmet vermeye devam ediyor.

Kuruluşundan bu yana Fıstık Baklava için değişmeyen unsurlar kalite anlayışı ve iş ahlakıyken, değişen yalnızca üretim miktarı oldu.

 

Misyon

Geleneksel tatların korunmasıyla, her zaman kaliteli ve lezzetli baklava ve şerbetli tatlılar üreten bir marka olarak siz değerli misafirlerimizin kalpleri ve akıllarında yer almak öncelikli misyonumuzdur. 

Vizyon

Şerbetli tatlı memleketi Gaziantep'te filizlenip, Ege’nin incisi İzmir’de başlayan marka olma yolculuğumuzda, yöresel lezzetleri evrensel değerler olarak gören anlayışımızla, baklavalarımızı Türkiye ve Dünya’nın farklı yerlerine ulaştırmak markamızın vizyonudur.  

 

Kurumsal Değerlerimiz 

 

İnsan

Çalışma arkadaşlarımız ve müşterilerimiz markamızın en önemsediği değerdir.

 

Sağlık ve Kalite

Doğal ve sağlıklı içeriklerle, kaliteli ve sağlıklı üretimi aynı anda gerçekleştirmek markamızın değerlerindendir.

 

Güven

Ürünlerimizi tüketen siz değerli misafirlerimizin, Fıstık Baklava’yı en iyi, en kaliteli, en lezzetli şerbetli tatlıyı alma konusunda güven duymasını sağlamak markamızın birincil önceliklerindendir. 

 

Sosyal Sorumluluk

Yaşadığımız ülkeye, sosyal ve kültürel değerlerimize verdiğimiz önem doğrultusunda markamız adına üzerimize düşeni yapmak onceliklerimizdendir.