Fıstık Baklavaları
27 Ayar Gaziantep Baklavacısı

uyelik-sozlesmesi

KULLANICI ÜYELİK SÖZLEŞMESİ
1. Taraflar
a) www.fistikbaklava.com internet sitesinin faaliyetlerini yürüten Fıstıkmıstık Gıda Turizm San. ve Tic. A.Ş. ( www.fistikbaklava.com ) bu sözleşmede (“Fıstıkmıstık A.Ş.”) olarak adlandırılacaktır.
b) www.fistikbaklava.com  internet sitesine üye olan internet kullanıcısı (“Üye”)
2. Sözleşmenin Konusu
İşbu Sözleşme’nin konusu Fıstıkmıstık Gıda San. ve Tic. AŞ’nin sahip olduğu internet sitesi www.fistikbaklava.com  ‘dan üyenin faydalanma ve kullanma şartlarının belirlenmesidir. Üye www.fistikbaklava.com web sitesine erişerek bu siteyi kullanmaya başladığı andan itibaren sözleşme konusunu ve tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş olur.
3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri
3.1. Üye, www.fistikbaklava.com  internet sitesini kullanabilmek için üyelik kaydı yaptırması zorunludur. Üye olurken verdiği kişisel (ad soyadı, mail adresi, telefon numarası, adres, T.C. kimlik numarası) ve diğer gerekli bilgilerin doğru olduğunu kabul eder. Bu bilgilerin gerçeğe aykırılığı durumunda ortaya çıkabilecek tüm zararları (maddi ve manevi) karşılamayı ve karşı dava açmamayı kabul ve taahhüt eder.
3.2. www.fistikbaklava.com  internet sitesi üyeleri yasal çerçeveler içerisinde siteden yararlanmayı kabul ve taahhüt eder.
3.3. İşbu üyelik sözleşmesi içerisinde sayılan maddelerden tümüne uymayı kabul ve taahhüt eder. Uymaması durumunda Fıstıkmıstık A.Ş. ’nin üyeye karşı üyelik sözleşmesindeki haklarından dolayı tazminat talebinde bulunma hakkı saklıdır.
3.4. www.fistikbaklava.com  tarafından üyelerin kendisine verilmiş olan şifre kişiye özeldir. Üye, başka kişi ya da kuruluşlara veremez, üyenin söz konusu şifreyi kullanma hakkı bizzat kendisine aittir. Şifrenin seçimi ve korunması üye tarafından sağlanacaktır. Şifrenin başka şahıslar ya da kurumlar tarafından kullanılmasından doğacak hukuki ve fiili zararlardan Fıstıkmıstık A.Ş. sorumlu tutulamaz.
3.5. www.fistikbaklava.com  internet sitesinde üyelerin paylaşmış oldukları fikir, görüş ve düşüncelerden dolayı hiçbir sorumluluk taşımaz. www.fıstıkbaklava.com üyelerini paylaşımlarını kanuna, ahlaka, gelenek ve göreneklere uygun yapılması konusunda uyarmaktadır. Aksi durumlardan kaynaklı zararlardan sorumlu olmadığını bildirir.
3.6. www.fistikbaklava.com sitesini kullanan üyeler, siteyi kullanarak diğer üyelerin ve şirketin bilgilerine ulaşmaya çalışmayacağını kabul ve taahhüt eder. Üye, bu ve benzeri faaliyette bulunması durumunda ilgili kanunlar gereği ortaya çıkan tüm ceza ve sorumlulukları üstlenmeyi kabul eder.
 3.7. Fıstıkmıstık A.Ş.’nun üyenin kişisel bilgilerini yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde yetkili kurum ve kuruluşlara, gerekli yasal koşullar yerine getirilmesi durumunda açıklayabilir. Üyelik kaydını ve Üyelik bilgilerini tek taraflı silebilir.
3.8. Taraflar, Fıstıkmıstık A.Ş. ’na ait tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek geçerli delil olduğunu kabul ve beyan eder.
3.9. Fıstıkmıstık A.Ş. iş bu üyelik sözleşmesi uyarınca, üyelere e-mail adreslerine ve telefonlarına bilgilendirme mesajı ve elektronik mail gönderir. Üyeler bilgilendirme mail ve mesajlarının gönderilmesini kabul eder.
3.10. Fıstıkmıstık A.Ş. www.fistikbaklava.com web sitesini kullanan Üye hiçbir şekilde programa virüs, ek yazılım, uygulama ile zarar vermeyeceğini kabul ve taahhüt eder. www.fistikbaklava.com sitesinin kullanımı sırasında Üyelerin sistem ve yazılımlarında oluşabilecek sorunlardan Fıstıkmıstık A.Ş. sorumlu değildir.
3.11. Fıstıkmıstık A.Ş. sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti kısmen veya tamamen değiştirme ya da sona erdirme hakkını saklı tutar.
3.12. Fıstıkmıstık A.Ş. Üyelik sözleşmesinin koşullarını önceden bilgi vermeksizin (yazılı, sözlü ve elektronik ihbar , ihtar ve bilgilendirme ) her zaman değiştirebilir, güncelleyebilir veya iptal edebilir
4. Sözleşmenin Feshi
Fıstıkmıstık A.Ş. tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır.
5. İhtilaflerin Halli
İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde İzmir Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri yetkilidir.
6. Yürürlük
İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlüğe girmiştir.