Fıstık Baklavaları
27 Ayar Gaziantep Baklavacısı

uye-kaydi

ÜYE KAYDI

fistikbaklava.com dan sipariş verebilmek için üye kayıt oluşturmanız gerekmektedir. Anasayfada üst sağ köşede " GİRİŞ YAP" yazısına tıklayarak açılan pencereden eğer üye iseniz üyelik bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz.
Yeni bir üyelik için "ÜYE GİRİŞ" bölümündeki " ÜYE OL " tıklayarak açılan sayfada istenilen bilgileri girip "ÜYE OL" butonunu tıklayınız.
fistikbaklava.com  istediğiniz ürüne ulaşmak için, anahtar kelimeleri yazarak arama yapabilir veya ana kategoriden ilgili ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz. Ürün sayfasında farklı kg seçeneklerini, "SEPETE EKLE" butonuna basıp seçtiğiniz ürünü, alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.
Sayfanın sağ üst tarafındaki "SEPET / ÇANTA" sembolünü tıklayarak sepetinizi görebilirsiniz. Sepetinizdeki ürünleri silebilir ya da değiştirebilirsiniz. Sepetinizde seçmiş olduğunuz tüm ürünlerin KDV dahil fiyatlarını görebilirsiniz.

Satın Alma 
Ödeme aşamasına geçmek için sepetinizde satın alacağınız ürünleri seçtikten sonra “SEPETİ ONAYLA” butonuna basın. Siparişinizin ve faturanızın gönderilmesini istediğiniz adresi girin veya kayıtlı adreslerinizden birini seçin.
Kargo seçiminizi yapın ve “DEVAM ET” butonuna basın.
Ödeme ve Onay sayfasında alacağınız ürünün KDV hariç fiyatı, KDV tutarı, toplam tutarı bilgilerini görebilirsiniz. Ayrıca siparişinizdeki tüm ürünleri, fatura ve teslimat adreslerini gözden geçirebilir, gerek duyuyorsanız değişiklik yapabilir ya da satın almadan vazgeçebilirsiniz. Ödemeden önce size ön bilgi formu gösterilecektir. Lütfen bu formu dikkatlice gözden geçirip onaylayınız.
Ödemenizi Kredi kartı, Kapıda Nakit Ödeme, Kapıda Kredi Kartı, Banka Havalesi  yapabilirsiniz.
Ödeme yapmak istediğiniz yöntemi seçin ve kart bilgilerinizi girip, Ön bilgilendirme formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesini onayladıktan sonra “SİPARİŞİ ONAYLA” butonuna basın. 
Satın alma işlemi tamamlandığında size bir sipariş onay e-postası gönderilir. Daha sonra kargoya teslim edilmesi aşamasında e-postayla bilgilendirilirsiniz.
Sipariş tamamlandıktan sonra adres veya ürün değişikliği yapılamamaktadır. Eğer siparişinizi tamamladıktan sonra adres değiştirmek isterseniz siparişinizi iptal edip yeni bir işlem yapmanız gerekir.

Teslimat Bilgileri
fistikbaklava.com  ödeme alındıktan sonra, en kısa sürede ürünü kargolar ve sisteme kargo bilgilerini girer. 

Ayrıca Hesabım sayfanızdaki SİPARİŞLERİM sekmesinden "KARGO TAKİP NO” linkini tıklayarak veya kargo şirketinin internet sitesinden ürününüzü takip edebilirsiniz.


Sözleşmelerin Saklanması
Satın aldığınız ürüne ilişkin Fıstıkbaklava ve alıcı arasında online olarak kurulan Ön Bilgilendirme Formu ile Mesafeli Satış Sözleşmesi, sipariş onay e-postasıyla birlikte size iletilir. Bu belgeler ayrıca fıstıkbaklava.com kayıtlarında 1 Yıl süreyle saklanır. Satış tamamlandıktan sonra internet sitemiz üzerinden mesafeli satış sözleşmesine ulaşmanız mümkün olmayacaktır.

Sipariş Bilgilerinin Değiştirilmesi- Siparişin İptali
Üyelik sayfanızdan sipariş durumunu takip edebilir, siparişiniz kargoya ya da kuryeye teslim edilmeden önce iptal edebilirsiniz. Gönderilen siparişlerde iptal kabul edilmemektedir.
Gizlilik Kuralları
fistikbaklava.com  gizlilik politikası aşağıda belirtilmiştir, fistikbaklava.com  ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.
Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik, ürün düzenlemesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (bir sözleşme ile üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Fıstıkmıstık A.Ş. ' ye  aittir.
fistikbaklava.com  üyelik sırasında veya daha sonraki süreçlerde sizden bazı kişisel bilgiler talep edebilir, bu bilgilerin diğer üyelerin göremeyeceği ve ulaşamayacağı şekilde korunması ve güvenle saklanması için fistikbaklava.com  tüm önlemleri almaktadır, bilgi alınan tüm sayfalar SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Tüm online kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları‘nca online ortamda kullanıcıyla kuruluş arasında gerçekleştirilmektedir. fıstıkbaklava.com güncel güvenlik standartlarına her daim uyum sağlayarak gereken tüm güvenli ödeme standartlarını sağlamaktadır.
Kayıtlı bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklar çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin  fısıtkbaklava.com ve iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve çeşitli uygulamalar için süresiz olarak kayda alınabilir,
fistikbaklava.com belirli dönemlerde müşteri izinleri alınmış ve segmente edilmiş hedef kitlelerine eposta, sms ve diğer yöntemler ile pazarlama ve bilgi mesajları gönderebilir, bu mesajları almak istemediğinizi bize bildirdiğiniz takdirde ilgili bilgi mesajlarının gönderimi durdurulur.
Uyuşmazlık Çözüm Alternatifleri
Tüketici, şikâyetine ilişkin bir uyuşmazlık söz konusu olması hâlinde Tüketici Hakem Heyetlerine veya Tüketici Mahkemelerine başvurabilir. Tüketici hakem heyetlerinin, uyuşmazlıklara bakmakla görevli ve yetkili olmalarına ilişkin parasal sınırlar;
  1. a) İlçe tüketici hakem heyetleri için üst parasal sınır, 2.200 Türk Lirası,
  2. b) Büyükşehir statüsünde olan illerdeki il tüketici hakem heyetleri için parasal sınır, 2.200 Türk Lirası ile 3.300 Türk Lirası arası,
  3. c) Büyükşehir statüsünde olmayan illerin merkezlerindeki il tüketici hakem heyetleri için üst parasal sınır, 3.300 Türk Lirası,
ç) Büyükşehir statüsünde olmayan illere bağlı ilçelerdeki il tüketici hakem heyetleri için parasal sınır, 2.200 Türk Lirası ile 3.300 Türk Lirası arası olarak tespit edilmiştir.
Bu değerlerin üzerindeki uyuşmazlıklar için tüketici hakem heyetlerine değil, tüketici mahkemelerine başvuru yapılır. Yetkili merci, tüketicinin yerleşim yerinin bulunduğu veya tüketici işleminin yapıldığı yer tüketici hakem heyeti ve tüketici mahkemeleridir.
Uyuşmazlık hâlinde ayrıca tahkim ve arabuluculuk gibi ülkemizde kabul edilen tüm alternatif uyuşmazlık çözüm yollarına başvurabilirsiniz. Alternatif uyuşmazlık çözüm yollarının daha hızlı, daha ekonomik ve daha etkin olduğu bilinmektedir. Bu çözüm yollarına başvurmak, hukuki çözüm yollarına başvurma hakkınızı ortadan kaldırmayacaktır.