Teslimat ve Kargo Şartları - Yardım | Fıstık Baklavaları

Teslimat ve Kargo Şartları

Teslimat Şartları
Firmamız teslimatlarını kargo şirketi ve kurye aracılığı ile yapmaktadır.
Kargo Hizmeti: Hafta içi Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe
Saat 16:30'dan önce verilen tepsi siparişleri dışındaki siparişler  ................ ile aynı gün içinde kargoya verilir. Tepsi ile verieln siparişler ertesi günü kargoya verilir. Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri verilen siparişleriniz Pazartesi günü kargoya verilir. Siparişiniz yola çıktığı andan itibaren sms ile bilgilendirilirsiniz. Teslimat süresi sipariş verilen illere göre 1-3 iş günüdür.

Kurye hizmeti hafta içi 11:30- 18:30, cumartesi günleri 11:30 – 16:30 saatleri arasında verilmektedir. Tepsi ile verilen siparişler ertesi gün teslim edilir. Pazar günleri kurye hizmeti verilmez. Pazar günü verilen siparişler bir sonraki iş günü gönderilir. Kurye hizmeti İzmir ve Manisa illerinde belirli ilçelerde verilmektedir. Kurye hizmeti verilen ilçeler sürekli güncellenmekte ve sitemizde yayınlanmaktadır.


Fıstıkmıstık Gıda Turizm ve Sanayi ve Ticaret A.Ş. e-ticaret platformu www.fıstıkbaklava.com üzerinde haber ve duyuru yapmaksızın değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Görsellerle ilgili yapılan çalışmalarda ürünlerimizi daha iyi tanıtabilmek için yardımcı ürün ve ekipmanlar kullanılmıştır, ürünle birlikte gönderilmez. İlgili resmî kurumlar tarafından yapılan vergi vb. değişiklikler fiyatlandırmaya yansıtılır. Teslimatların zamanında ve doğru yapılabilmesi için ALICI tarafından bilgilerin eksiksiz ve doğru verilmiş olması gerekmektedir.