Fıstık Baklavaları
27 Ayar Gaziantep Baklavacısı

İade Şartları ve iade Telebi

İADE ŞARTLARI VE İADE TALEBİ

Satın almış olduğunuz ürünü firmamıza aşağıdaki koşullar yerine getirilmek koşulu iade edebilirsiniz.

İade koşulları;
Ürünü iade etmek isterseniz teslim aldığınız tarihten itibaren 1 gün içerisinde işleminizi yapabilirsiniz.

İade edilecek ürünü Yurtiçi kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Kargo bedeli firmamız tarafından karşılanacaktır.

İzmir içi kurye ile gelen ürünleri en yakın şubemize bırakabilir veya çalışma saatleri içerisinde kurye talep edebilirsiniz.

Kargo şirketinin ürünü tamamen bozulacak şekilde (lezzet, nitelik, görsel) zarar vermişse kargo iade koşullarını yerine getirerek iade edebilirsiniz.

Ürünleri göndermiş olduğumuz kutu ve ambalaj içerisinde iade edebilirsiniz.

İade ettiğiniz ürün bedeli 10 gün içerisinde hesabınıza gönderilir. İsteğiniz doğrultusunda aynı bedelli başka ürün gönderilebilir.


İade Öncesinde;

www.fistikbaklava.com adresinde iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz. Müşterilerimizin fikirleri bizim için önemlidir.

Müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşmek için hafta içi 10:00 – 18:00 saatleri arasında Cumartesi: 10:00 – 15:00 saatleri arasında 0 532 111 27 27 numaralı  hattımızı arayabilirsiniz.Kargo Şirketi Ulaşım
 
En yakın Yurtiçi Kargo şirketine ulaşıp, iade edilecek ürünleri Firmamıza karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Kargo şirketine herhangi bir ödeme yapmayınız.

İPTAL
 
Ürün siparişi verildikten ve ödeme gerçekleştikten satış iptal işlemi gerçekleştirilmemektedir. Ürünlerimiz siparişlere göre üretilmektedir. Vermiş olduğunuz teslimat adresinde bulunmamanız veya yönlendirmiş olduğunuz adresteki kişinin adreste bulunmamış olması iptal sebebi değildir.