Hakkımızda

Kurumsal

page2_img1

Fıstık Mıstık Baklavalarını Gaziantepli iki ortak olarak 2003'de İzmir'de kurduk.

Kuruluşumuzdan bu yana yöresine uygun 1. kalitede ürün üretmek için harcamış olduğumuz enerji ve sabırın karşılığını almış bulunmaktayız.
Bu üretim anlayışıyla emeğimizin sonucu olan; 11 şube, fabrikalaşmadan büyüyen üretim tesisi ve 70 personelimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.
İlk günkü lezzet ve kalitemizi bugünlere taşımayı başarmanın mutluluğunu devam ettirmek için özveriyle çalışmaktayız.
Değişen üretim miktarımız, değişmeyen kalite anlayışımız ve iş ahlakımız.

Yapılan her doğru iş, meyvesini geç verir.

Neden Biz?

1.

Tatlılarımızı Gaziantep geleneklerine bağlı olarak, el işçiliği ile hazırlayıp kara fırında odun ateşinde pişiriyoruz. Antep fıstığının, doğal şekerin ve tereyağının en iyisini yöresinden zamanında alıp tatlılarımızda kullanıyoruz.

Misyonumuz, Vizyonumuz & Değerlerimiz

fistik baklava misyon

Misyonumuz

Fıstık Baklavaları, geleneğe uygun olarak ürettiği tatlıları ile ülkemizi tüm dünyada başarı ile temsil etmeyi; zanaatkarlık ve esnaflık ruhunu da koruyarak sektörde örnek alınan firma olarak kalmayı hedeflemektedir.

fistik-baklava-vizyon

Vizyonumuz

Alanında bölgesinde şube ağı en geniş kurum olmak. Kendine has geleneksel lezzetleri sürekli arttırmak. İhracat yapılan ülkele sayısını arttırmak ve geleneksel Gaziantep baklavasını tüm dünyaya tanıtmak.

değerlerimiz

Değerlerimiz

İnsana, insan sağlığına saygı duymak, dürüstlük ve ahlak kurallarına uygun ticaret yapmak, ürünlerimizde doğal, katkısız hammadde kullanımını esas almak, yasal yükümlülükleri tam olarak karşılamak.

kalite

Kalite Politikamız

Ürünlerimizde sadece doğal, zamanında toplanmış ve en kaliteli hammaddeleri kullanmaktayız. Müşterilerimize taze, günlük, ve birinci sınıf kalitede ürün sunmak bizi biz yapan temel ilkelerimizdir.